You are currently viewing Oprogramowanie do firmy

Oprogramowanie do firmy

Stwierdziliśmy, że nasz dział helpdesk potrzebuje odpoczynku od codziennych obowiązków, ale nie chcieliśmy wysyłać ich na urlop, ale bardziej zainwestować w jakieś nowoczesne oprogramowanie pozwalające na znaczne polepszenie efektywności pracy. Helpdesk w naszej firmie korzystało do tej pory ze starego oprogramowania, jednak postanowiliśmy to zmienić.

Efektywne oprogramowanie do firmy

oprogramowanie helpdesk

Nasz dział mimo tego, że składał się z kilku osób powoli nie wyrabiał, jeśli chodzi o codzienne obowiązki. Każda awaria do tej pory musiała być usuwana bezpośrednio po wizycie pracownika działu helpdesk, co na dłuższą metę było męczące. Zdecydowaliśmy się więc na oprogramowanie helpdesk, które na pewno przyspieszy całość wykonywanych prac. Z tego, co się orientowaliśmy od znajomych, którzy wykorzystywali takie aplikacje u siebie w przedsiębiorstwach, to takie programy są bardzo proste w obsłudze i każdy może sobie z nimi poradzić. Stwierdziliśmy, że dobrze dobrane oprogramowanie helpdesk na pewno przyczyni się do usuwania usterek w znacznie krótszym czasie, na czym nam oczywiście jak najbardziej zależało. Pracownik firmy, którą wybraliśmy do stworzenia dla nas oprogramowania powiedział, że możemy zdecydować się albo na gotowe rozwiązanie, które wyjdzie nas na pewno tanio, albo na takie, które będzie indywidualnie zaprojektowane przez programistów. Póki co z racji małego budżetu zdecydowaliśmy się właśnie na oprogramowanie helpdesk w wersji już do instalacji.

Z instalacją nasz dział helpdesk nie miał żadnego problemu, dlatego też zaraz, jak otrzymalilśmy takie oprogramowanie helpdesk na płytach, nasi pracownicy zabrali się za wdrażanie rozwiązania do firmy. Musieliśmy w końcu zainstalować je na wszystkich komputerach naszych informatyków w firmie.