You are currently viewing Oryginalne wykończenia sufitowe

Oryginalne wykończenia sufitowe

 

Każde pomieszczenie bez wyjątku można urządzić w komfortowy sposób, z uwzględnieniem wysokiej estetyki oraz własnego poczucia dobrego stylu. W sklepach z wyposażeniem wnętrz dostępne są oryginalne projekty aranżacyjne, które można zastosować w konkretnych pomieszczeniach. 

Szeroki wybór listew gipsowych

listwy sufitowe gipsoweDla każdego z nas jest oczywiste, że w domowych aranżacjach powinny się znaleźć wygodne meble oraz artykuły dekoracyjne. Warto jednak pamiętać, że profesjonalne i efektowne wykończenia powierzchni ścian i podłóg pozwoli na oryginalne wyeksponowanie tych wszystkich elementów wyposażenia. Do atrakcyjnego wykończenia wnętrz znakomicie nadają się różnego rodzaju wyroby sztukateryjne. Do najbardziej popularnych należą produkty gipsowe oraz polistyrenowe. Listwy sufitowe gipsowe stosowane są przeważnie w eleganckich pomieszczeniach, gdzie z ogromną starannością dobierane są wszystkie szczegóły. Co istotne – takie listwy wykonywane są specjalnej ceramicznej masy gipsowej, która gwarantuje odpowiednią trwałość i wysoką estetykę. Tego rodzaju listwy proponowane są w różnych szerokościach i wzorach. Dla zwolenników klasyki producenci przygotowali listwy z gładką powierzchnią lub z delikatnym tłoczeniem, natomiast dla entuzjastów bardziej wyrazistych form oferowane są efektownie zdobione projekty sztukateryjne. Dla uzyskania profesjonalnego efektu warto zastosować odpowiednie łączniki i narożniki, które będą stanowiły znakomity efekt wykończeniowy.

Oryginalne listwy wykończeniowe z ceramicznego gipsu można zastosować w różnych pomieszczeniach – w sypialni, pokoju dziennym czy na korytarzu. W zależności od gustu oraz wielkości wnętrza można wybrać określoną szerokość listwy i najbardziej odpowiedni wzór. Takie wykończenia zawsze prezentują się efektownie.