You are currently viewing Pojemnik na papierowe ręczniki

Pojemnik na papierowe ręczniki

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Jestem projektantką wnętrz, która od kilku lat pracuje w biurze projektowym. Jest to spełnienie moich marzeń, które zaczęły kiełkować już w dzieciństwie. Firma, w której pracuje, jest dla mnie sporą odmianą. Wcześniej, bowiem, zajmowałam się przede wszystkim planowaniem wyglądu prywatnych domów i mieszkań. Na dzień dzisiejszy, jednak, realizuje duże projekty galerii handlowych i hoteli. 

Papierowe ręczniki w łazienkach

dystrybutor ręczników papierowychNie spodziewałam się, że jako architekt wnętrz kiedykolwiek polubię wielkie projekty budynków użyteczności publicznej. A jednak. W biurze, w którym pracuje, mamy mnóstwo zleceń na ciekawe projekty galerii handlowych czy hoteli. Teraz, właśnie, zajmuje się planowaniem wyglądu pomieszczeń w jednej z największych galerii, jaka powstaje w naszym kraju. Moim celem jest stworzenie przestrzeni, która będzie nowoczesne, a zarazem przyjazna i ekologiczna. W łazienkach zrezygnowałam z elektrycznych suszarek do rąk, które, uważam, że raczej słabo się sprawdzają. W każdej łazience pojawił się więc dystrybutor ręczników papierowych, oczywiście w kilku sztukach na łazienkę. Znalazłam firmę, która robi bardzo stylowe dystrybutory, które nie wyglądają tandetnie. Wykonane są one z drewna, z elementami metalowymi. Z dystrybutorów na ręczniki korzysta obecnie każdy właściciel firm, hoteli i tak dalej. Jest to wygodne rozwiązanie. Ręczniki pozwalają bowiem szybko wysuszyć ręce. No i są one w pełni biodegradowalne. 

Każdy z nas na pewno nie jeden raz w życiu miał okazję korzystać z publicznej toalety, która znajduje się w hotelu, galerii handlowej czy też na lotnisku. W takich miejscach coraz częściej zamiast suszarek do rąk pojawiają się dystrybutory z papierowymi ręcznikami. Jak również korzystam z takiego rozwiązania w swoich projektach.