You are currently viewing Portale społecznościowe i aplikacje na androida

Portale społecznościowe i aplikacje na androida

Prawie każdy z nas ma konto na jakimś portalu społecznościowym. Dziś jest ich po prostu mnóstwo. Mamy Facebook, Instagram czy Twitter. Tak naprawdę dla każdego znajdzie się coś. Portale społecznościowe przede wszystkim ułatwiają nam kontakty międzyludzkie.

Tworzenie aplikacji na androida jest czasochłonne

Tworzenie aplikacji na androidaJa nie wyobrażam sobie dziś żyć bez choćby jednego z tych portali. Tam mogę dowiedzieć się informacji z kraju i ze świata, porozmawiać ze znajomymi, dowiedzieć się co potrzebne jest mi na studia. Oczywiście bywają i ciemne strony takich portali społecznościowych. Wiele osób jest na nich wyśmiewana, poniżana i obrzucana błotem. Spotkałam się również z przejawami nadmiernej zazdrości partnerów przez Facebooka czy nawet z rozpadem związków. Niestety wszystko co mamy, może mieć i te złe strony. Portale społecznościowe dużo inwestują w projektowanie aplikacji mobilnych. Trzeba przyznać, że takie aplikacje mobilne dla firm czy np. messenger, snapchat bardzo ułatwiają nam życie. Takie tworzenie aplikacji na systemy android jest czasochłonne. Wciąż wprowadzane są nowe innowacje i ulepszenia. My tak naprawdę sterujemy tym rynkiem. Jesteśmy konsumentami, którzy napędzają sprzedaż, kupno i promowanie produktów. Aplikacje mobilne to coś, co jest dla mnie wręcz wybawieniem. Nie zawsze mam czas usiąść do laptopa i coś sprawdzić.

Telefon mam natomiast zawsze przy sobie. W każdym miejscu mogę sprawdzić co słychać u moich znajomych, rodziny i jakie są wydarzenia w moim mieście. Jestem zachwycona takimi rozwiązaniami i mam nadzieję, że wciąż będą się rozwijać.