You are currently viewing Potrzebowałam koszuli do karmienia

Potrzebowałam koszuli do karmienia

  • Post author:
  • Post category:Dziecko

Już niedługo na świat miało przyjść moje pierwsze dziecko. Byłam już na półmetku ciąży, dlatego uznałam, że jest to najwyższy czas na to, aby zacząć kompletować wyprawkę dla dziecka i zaopatrzyć się w rzeczy, które z pewnością przydadzą mi się po porodzie. Moja przyjaciółka, która miała już kilkoro dzieci, doradziła mi żebym koniecznie kupiła sobie koszulę do karmienia.

Kupno rozpinanej koszuli do karmienia piersią

koszula do karmienia rozpinanaRównież uważałam, że jest to bardzo przydatna część garderoby, dlatego przy kolejnej wizycie w sklepie postanowiłam rozejrzeć się za takimi bluzkami. Okazało się, że w sklepie w którym zawsze kupuje ubrania ciążowe, jest bardzo duży wybór takich koszulek. Z początku nie wiedziałam na jaką się powinnam zdecydować. W końcu poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Doradziła mi ona, że najlepsza będzie koszula do karmienia rozpinana, ponieważ korzystając z niej będę mogła swobodnie przystawić dziecko do piersi, bez konieczności podwijania bluzki. W dodatku guziki w tej bluzce są bardzo wygodne i można je rozpiąć lub zapiąć jedną ręką. Od razu zdecydowałam się ją zakupić, tym bardziej że była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Jak tylko urodziło się moje dziecko, mogłam przekonać się, że faktycznie warto zainwestować w takie praktyczne ubranie. Zaczęłam z niej korzystać już od pierwszego dnia życia mojego dziecka.

Taka specjalna bluzka do karmienia przydaje się szczególnie podczas spacerów czy wizyt u rodziny. Nigdy nie muszę bowiem martwić się o to, jak nakarmić dziecko tak, aby zachować odrobinę intymności i prywatności. Byłam bardzo zadowolona z tej bluzki, tym bardziej że była ona uszyta z miękkiego i bawełnianego materiału, który nie wymagał prasowania i bez problemu można było go prać i suszyć mechanicznie.