You are currently viewing Powłoki sufitowe dobrej marki

Powłoki sufitowe dobrej marki

 

W branży sufitów napinanych trwa ciągły rozwój przejawiający się rozszerzeniem oferty dostępnych modeli. Wiodący producenci powłok na sufity i ściany napinane poprzez sieć autoryzowanych firm dystrybuujących swoje produkty są również obecni w naszym kraju. Daje to możliwość dostępu do najnowszych rozwiązań i technologii wyznaczających trendy w tej gałęzi materiałów.

Najnowsze wersje sufitów napinanych

tkaniny artolisSufit napinany jest doskonałym materiałem wykończeniowym posiadającym możliwości dopasowania go do każdego stylu aranżacji wnętrza. Zawdzięcza to bardzo bogatej kolorystyce oraz właściwościom samych powłok, które przy umiejętnym napinaniu na panelach montażowych mogą uzyskać zamierzony kształt. Sufity napinane doskonale współgrają z oświetleniem dedykowanym do tego rodzaju materiału. Dobre zestawienie powłok i światła przynoszą wspaniałe efekty wizualne czyniąc z sufitu napinanego bardzo często element wiodący całej aranżacji, a nie tylko jej uzupełnienie. Sufity napinane produkowane są z bardzo wysokiej jakości membran pvc, tkanin poliestrowych oraz z tekstylnych tkanin satynowych. Większość dobrych producentów ma w swojej ofercie wszystkie modele sufitów napinanych wśród, których są bardzo modne ostatnio sufity wykonane z materiałów marki Barrisol i Artolis. Satynowe tkaniny Artolis to bardzo odporne na ścieranie i uderzenia powłoki tekstylne będące bardzo dobrym podłożem do wykonywania wszelkich nadruków cyfrowych. Jest to tkanina wodoodporna i dźwiękoszczelna poprawiające akustykę wnętrza.

Sufity napinane to technologia coraz bardziej wypierająca znane powszechnie tradycyjne metody wykończeniowe oparte na sufitach podwieszanych z karton – gipsu. Podczas szybkiego montażu nie generują się żadne zabrudzenia i substancje pyliste co jest nieodzownym elementem prac technikami tradycyjnymi. Zastosowanie sufitu napinanego daje szansę osiągnięcia niepowtarzalnego efektu wizualnego mogącego być wizytówką każdego wnętrza.

Dowiedz się więcej https://linear-system.pl/