You are currently viewing Praca kamerzysty nie wymaga wyższego wykształcenia

Praca kamerzysty nie wymaga wyższego wykształcenia

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Moje życie ułożyło się niestety tak, że nie poszedłem na żadne studia, także nie mam żadnego wyższego wykształcenia. Jednakże pomimo tego, że moje życie ułożyło się tak, a nie inaczej i nie mam magistra ” w kieszeni „, to jednak z mojego życia jestem zadowolony, bo ono myślę, ze dość dobrze się ułożyło.

Kamerzysta z zamiłowania

kamerzystaMieszkam sobie w przepięknym mieście, jakim jest Toruń. Bardzo dobrze mi się tu mieszka i jestem zadowolony z życia tutaj. Mianowicie pracuję sobie, jako kamerzysta. Z mojej pracy jestem na prawdę bardzo zadowolony, bo robię filmowanie różnych imprez. Nie ma kategorii, jakie imprezy filmuję, bo to zależy od tego, jakie zlecenie dostanę. Jednakże zdarzają się przeróżne zlecenia. Od wesel, aż po filmowanie sesji zdjęciowe. Z żadnym zleceniem nie mam jednak problemu, ponieważ wideofilmowanie to coś, co na prawdę bardzo, ale to bardzo lubię. Zarabiam całkiem dobrze. Wprawdzie nie zarabiam bardzo dużo, bo jest to średnia krajowa, jednakże tyle starczy mi na życie. Potrafię za te pieniądze utrzymać swoją rodzinę, co jest przecież ważne. Ostatnio coraz częściej myślę jednak o tym, żeby iść na studia niestacjonarne. Nie podjąłem jednakże ostatecznej decyzji. Muszę nad tym pomyśleć, to wszystko dogłębnie przeanalizować, bo to przecież nie jest łatwa decyzja.

 

Wiem jednak, że jeżeli zdecyduję się na studia, to na pewno będzie to kierunek artystyczny, gdyż ja sam mam duszę artysty, więc nie ma możliwości, żebym studiować coś, co nie jest z tym związane. Na razie jednakże skupiam się na swojej rodzinie i pracy.

Więcej w temacie na stronie http://ptrweddings.pl