You are currently viewing Praca montera reklam w Poznaniu

Praca montera reklam w Poznaniu

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Kiedy miałem problem ze znalezieniem nowej pracy po upadku mojej starej firmy, znajomy zaproponował, żebym zgłosił się do pracy przy montażu reklam w Poznaniu. Pomyślałem, że czemu nie i tak trafiłem do firmy, w której pracuję już od kilku lat.

Zajmuję się montażem różnych reklam

bezkonkurencyjny montaż reklam w PoznaniuMiałem już doświadczenie w pracy na budowie i na wysokości, do tego z wykształcenia jestem elektrykiem, dlatego szybko się przystosowałem do nowej pracy i jej wymogów. Trochę musiałem się też podszkolić, bo jednak montowanie reklamy to nie to samo co układanie cegieł, choć z drugiej strony takie rzeczy jak montowanie kasetonów świetlnych było już mi znajome. Trafiłem do całkiem doświadczonej ekipy monterów, gdzie większość miała podobne doświadczenia zawodowe jak ja, więc szybko znaleźliśmy wspólny język. Najczęściej montujemy różne reklamy wielkoformatowe: na billboardach, w pasażach handlowych, na witrynach sklepów i na samych budynkach. Przynajmniej część z tych miejsc dzięki reklamom wygląda ładniej i ciekawiej niż bez nich. Zdarzają się nam także zlecenia na montaż reklam świetlnych, kasetonów, szyldów reklamowych czy też liter przestrzennych. W tej dziedzinie nasz bezkonkurencyjny montaż reklam w Poznaniu jest polecany sobie nawzajem przez klientów, dlatego nie brakuje nam zleceń na montaż. Współpracujemy też z firmami, które projektują i tworzą różnego typu reklamy: szyldy, billboardy i inne reklamy, oni też nam zlecają sporo rzeczy. Ostatnio mamy coraz więcej pracy, ponieważ coraz więcej osób docenia zalety reklamy zewnętrznej i zmienia je regularnie, żeby nie zdążyły się znudzić oglądającym.

Jak tak dalej pójdzie, to moja firma będzie musiała znaleźć kolejnych pracowników i kupić kolejny podnośnik, żebyśmy mogli brać jeszcze więcej zleceń i bez problemu wyrabiać się terminowo z obecnymi.