You are currently viewing Praktyczne i pojemne komody

Praktyczne i pojemne komody

 

Każdy kto jest właścicielem małego mieszkania musi mieć urządzone je bardzo praktycznie i funkcjonalnie. Wtedy z reguły kupujemy meble na zamówienie, które idealnie wypełnia naszą małą przestrzeń. Jeśli natomiast jesteśmy posiadaczami dużego i przestronnego domu możemy sobie pozwolić na delikatne, a zarazem eleganckie meble czy komodę. Takie ekskluzywne meble pasują do każdego nowoczesnego wnętrza.

Nowoczesne meble i komody rustykalne

pojemna komoda rustykalnaMeble i komody rustykalne są najpopularniejsze nie meblami, które kupujemy do eleganckich wnętrz. Zazwyczaj są w kolorze naturalnego drewna lub białe. Takie kolory pasują praktycznie do wszystkich dodatków jakie mamy w swoim mieszkaniu. Pojemna komoda rustykalna może znajdować się zarówno w salonie jaki w sypialni. Czasami dajemy również do przedpokoju, wtedy pełnią funkcję małej garderoby. Można w nich pomieścić bardzo dużo rzeczy typu biżuteria, bielizna czy dokumenty. Wiele producentów mebli drewnianych proponuje najlepszej jakości komody. Oczywiście najlepszego gatunku będą komody wykonane z prawdziwego drewna. Duże komody, takie na około 140 cm szerokie, będą posiadać zarówno szuflady jak i półki. Do komody w stylu rustykalnym pasują Surowe i delikatne dodatki. Kołoda sama w sobie jest ozdobą domu dlatego nie trzeba na niej stawiać zbędnych bibelotów. Komody rustykalne kosztują od 1000 do 5000 zł. Komody rustykalne zazwyczaj mają piękne i kontrastowe uchwyty. Do białych komód dołącza się czarne, a do czarnych komód np. złote uchwyty.

Komody rustykalne będą pasować do wszystkich wnętrz. Są to meble bardzo eleganckie i ponadczasowe. Do tego są bardzo funkcjonalne, pojemne oraz można je łączyć do różnych stylów. Takie komody rustykalne białe najlepiej sprawdzą się dużych i przestronnych salonach.