You are currently viewing Prezentacja mieszkania i drzwi przeciwpożarowe aluminiowe

Prezentacja mieszkania i drzwi przeciwpożarowe aluminiowe

Z rodziną mieszam w ciasnym mieszkaniu. Po wielu latach oszczędzania nazbieraliśmy z mężem wystarczające środki pieniężne, by kupić większe mieszkanie, wręcz apartament z czterema pokojami.

Drzwi przeciwpożarowe aluminiowe i bezpieczeństwo

drzwi przeciwpożarowe aluminioweKuchnią , łazienką, przedpokojem i oczywiście żeby był duży taras, a budynek, w którym ma być to mieszkanie miało podziemny garaż, a cały teren był ogrodzony, a przed bramą wjazdową na osiedlu był ochroniarz.To dla bezpieczeństwa.Sami moglibyśmy szukać wymarzonego miejsca bardzo długo. Dlatego też postanowiliśmy skorzystać z pomocy agencji nieruchomości. Wyznaczony przez nich agent nieruchomości miał wyszukać dla nas opisany przez nas mieszkanie. Miał odpowiednio je zaprezentować, tak abyśmy mogli pojechać na miejsce i obejrzeć je na własne oczy.Tak by nie kupować kota w worku. Po jakiś dwóch tygodniach agent wyszukał nam mieszkanie, umówiliśmy się z nim na spotkanie w agencji, a on zabrał nas do tego mieszkania. Osiedle było położone w centrum miasta, było ogrodzone jak chcieliśmy, miął nawet ochronę. Stojąc przed budynkiem, na pierwszy rzut oka rzucały się wielkie drzwi przeciwpożarowe. W środku była winda oraz klatka schodowa, gdzie na każdym piętrze były drzwi przeciwpożarowe aluminiowe. Nasze przyszłe mieszkanie znajdowało się na dwudziestym piętrze, ale mając windę to nie przeszkadzało nam to.

Wchodząc do środka byliśmy osłupieni metrażem każdego z pomieszczeń.Drzwi wewnętrzne były drewniane, była stolarka aluminiowa okienna w kolorze białym. Bardzo nam się spodobało i kupiliśmy je.

Więcej informacji: http://www.alu-rad.pl