You are currently viewing Produkcja opakowań z tektury okazała się sukcesem

Produkcja opakowań z tektury okazała się sukcesem

Na miejscu starej hali, która od kilku lat stała pusta na obrzeżach naszego miast, powstała niedawno prężnie działająca firma. Jej założycielem jest pewien młody, przedsiębiorczy chłopak z naszego miasta. Po studiach zamiast szukać pracy postanowił wziąć sprawy w swojej ręce i dosyć mocno mu się to opłaciło. Firma rozwija się teraz w bardzo dobrym tempie. 

Wysokiej jakości opakowania z tektury

producent opakowań tekturowychUkończenie studiów nie musi wcale wiązać się z poszukiwaniem pracy. Jeden z młodych mieszkańców naszego miasta postanowił założyć firmę na miejscu starej hali. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją kartonów. Okazało się, że producent opakowań tekturowych był bardzo potrzebny w naszym rejonie. Jest tu bowiem bardzo dużo hal magazynowych i firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową. Do tej pory opakowania z kartonu zamawiane były z drugiego końca Polski. Nowe przedsiębiorstwo zaczęło od produkcji kartonów w standardowych rozmiarach, jednak już oferta poszerzana jest o mniej standardowe wielkości. Dostępna jest też opcja składania zamówień na indywidualne rozmiary opakowań. Wszystkie kartony są proste w składaniu i wykonane są z bardzo dobrej jakości materiałów. To powoduje ich wytrzymałość. Dzięki temu chętnie zamawiają je firmy, które produkują trochę cięższe artykuły. Firma ma już stworzony plan działania na najbliższe pięć lat. Wróży jej to bardzo dobry, szybki rozwój. Tym bardziej, że coraz więcej innych przedsiębiorstw jest zainteresowanych współpracą. 

Na naszym lokalnym rynku pojawił się niedawno nowy gracz, który szybko zrobił furorę. Jest nim przedsiębiorca produkujący kartonowe opakowania. Ofertą nowej firmy zainteresowali się lokalni przedsiębiorcy, którzy chętnie zamawiają kartony od firmy z ich miasta. Poza tym, że firma jest blisko, to jeszcze mam wysokiej jakości produkt.