You are currently viewing Projekt posadzek przemysłowych warszawskiej firmy

Projekt posadzek przemysłowych warszawskiej firmy

Jestem koordynatorką zadań w zakładzie przemysłowym znajdującym się pod Warszawą. Moim zadaniem było zlecenie wykonania projektu posadzki oraz jego realizacji. Wykorzystując położenie mojego miejsca pracy, postanowiłam poszukać firm oferujących takie usługi w stolicy. Brałam pod uwagę uznanie w tej branży oraz doświadczenie. Zależało nam również na stosunkowo niewielkich kosztach.

Konstrukcja posadzki przemysłowej

posadzki przemysłowe z WarszawyNaszym celem było zapewnienie bezpieczeństwa zarówno produkcji, jak i naszym pracownikom. Aby go osiągnąć, chcieliśmy, aby posadzka w naszym zakładzie była wytrzymała i solidna. Poszukując firmy, która podjęłaby się jej konstrukcji miałam na względzie jej prestiż, cennik oraz zdobytą wiedzę na temat budowy podłóg w takim środowisku pracy. Szybko znalazłam przedsiębiorstwo, które oferowało posadzki przemysłowe z Warszawy. Miało się ono podejmować projektów i ich wykonania w ekspresowym tempie, ale przede wszystkim w sposób dostosowujący się do potrzeb i sugestii klienta. Było to nam na rękę, ponieważ zależało nam na szybkim podjęciu się pracy w zakładzie oraz posadzce, która byłaby profilowana do charakterystycznych wymogów naszego zakładu. Firma, którą znalazłam, miała przejrzystą stronę internetową, dlatego bez problemu odnalazłam kontakt i zorientowałam się w kosztach inwestycji. Wkrótce złożyłam zlecenie na wykonanie posadzki przemysłowej.

Położenie podłogi w naszym zakładzie rzeczywiście trwało stosunkowo krótko. Mogliśmy przystąpić do pracy. W trakcie użytkowania posadzki nasi pracownicy potwierdzili jej solidne wykonanie oraz wytrzymałość materiałów, z których została skonstruowana. Poniesione koszty odzwierciedlały jej jakość, a nawet, można powiedzieć, były mniejsze od wartości, jakie za sobą przyniosła.