You are currently viewing Przydatne usługi – transport mebli

Przydatne usługi – transport mebli

Mój narzeczony jest właścicielem firmy transportowej, która świadczy usługi na terenie całego trójmiasta. Łukasz, mój narzeczony organizuje transport mebli dla dużych firm meblowych, które zlecają mu dużo pracy. Usługi mojego męża są znane w Gdańsku czy Gdyni, gdyż obsługuje wszystkie największe firmy.

Transport mebli dla firm i osób prywatnych

transport mebliTaki transport mebli wymaga odpowiedniego samochodu a Łukasz taki właśnie posiada. Łukasza usługi są dopasowane do potrzeb każdego klienta i jest w stanie zorganizować transport mebli Trójmiasto o każdym gabarycie i ilości. Łukasz na początku świadczył tylko usługi na przeprowadzki w Gdyni, ale z czasem jego działalność się rozwinęła i teraz ma dużo więcej zleceń. W Gdyni jego przeprowadzki cieszyły się ogromnym uznaniem wśród klientów. Były to tylko osoby indywidualne. W chwili obecnej zapotrzebowanie na jego usługi wzrosło wielokrotnie. Dużo firm chce z nim współpracować. Nawet takie, którym jest potrzebny transport mebli do nowej siedziby. Wiem, że przeprowadzki będą zawsze miały miejsce i takie usługi jak świadczy Łukasz będą zawsze pożądane. Łukasz od niedawna posiada dwa samochody. Ten większy jest przeznaczony na transport mebli czy urządzeń. Mniejszym Łukasz jeździ na przeprowadzki, kiedy dostaje takie zlecenie. Oczywiście ma także samochód osobowy, którym porusza się na co dzień. Często pomagam Łukaszowi i wystawiam faktury za transport mebli oraz faktury za przeprowadzki i dzięki temu Łukasz ma dużo więcej czasu na realizowanie zleceń.

Jego firma z dnia na dzień coraz lepiej prosperuje i zyskuje nowych klientów. Powiedziałam, że niebawem trójmiasto w całości będzie należało do niego. Kto wie, może z czasem zatrudni jakichś pracowników i obejmie całe województwo? Doskonale sobie radzi, więc uważam, że to jest świetny pomysł.