You are currently viewing Psi fryzjer dla yorka

Psi fryzjer dla yorka

  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

Nasz mały piesek był oczkiem w głowie całej rodziny. To nasze pierwsze zwierzątko, ponieważ dopiero teraz mamy większe mieszkanie, i mamy gdzie trzymać psa. Wszyscy bardzo się cieszymy, że jest z nami, a szczególnie dzieci, które uwielbiają się z nim bawić. To york miniaturka, który jest przesłodki.  Trzeba też o niego odpowiednio dbać.

Strzyżenie naszego yorka

uznany psi fryzjer z WarszawyTakie pieski, są malutkie, ale wymagają wiele uwagi i dbania o nie. Przede wszystkim odpowiedni pokarm jest dla nich niezbędny.Poza tym ich włosie. Nie mają sierści, którą zmieniają jak inne psy zależnie od pory roku. Rośną im włosy, jak u człowieka, więc trzeba je regularnie strzyc. Nie ma nic gorszego niż długa, skołtuniona sierść. Nasz znajomy uznany psi fryzjer z Warszawy jest najlepszy w swoim fachu. Tylko do niego chodzimy z naszym pieskiem. Potrafi tak dobrze strzyc, że nasz maluch wygląda jak z okładek magazynów o psach. Prawie jak pies pokazowy. Dodatkowo, ma do niego odpowiednie podejście. Nasz york jest bardzo nieufny w stosunku do obcych. Jednak do tego pana fryzjera od razu się przyzwyczaił i go polubił. Dobrze, że chodzimy tylko do niego, i jest odpowiedni, ponieważ zmiana otoczenia i fryzjera, na pewno by go stresowała. Potrafi go czymś zająć, i piesek siedzi grzecznie, i czeka, aż jego upiększanie się skończy. Zawsze wygląda idealnie, i mamy już tonę zdjęć, jak wychodzi prosto od fryzjera. Psi model uwielbia być fotografowany. Mamy już cały album z jego zdjęciami.

Mimo, że musimy kawałek do tego fryzjera dojechać, to i tak nie zamienilibyśmy go na żadnego innego. Jest najlepszy, i zawsze do niego trzeba się zapisywać ze sporym wyprzedzeniem. Oczywiście, zawsze i tak zostawia mu miejsce na zaczesanie kitki, bo z nią wygląda jeszcze bardziej uroczo.