You are currently viewing Ścianki tekstylne doskonałą alternatywą na eventach

Ścianki tekstylne doskonałą alternatywą na eventach

W przypadku promocji działalności firmy bardzo ważnym aspektem jest pomysł oraz prawidłowe jego zrealizowanie. Bardzo często w celu promocji przedsiębiorstwa konieczne jest podróżowanie po kraju oraz uczestniczenie w różnego rodzaju wydarzeniach związanych z branżą, w której specjalizuje się firma.

Reklama realizowana przy pomocy ścianek tekstylnych

ścianka tekstylnaNa tego typu wydarzeniach przeważnie rozdawane są różnego rodzaju materiały promocyjne takie jak katalogi czy broszury informacyjne. Warto zadbać żeby firma, którą reprezentuje dana grupa osób była widoczna i wyróżniała się z otoczenia. W tym celu realizuje się zabudowę stoisk, które od razu wyznaczają przestrzeń, w której można spotkać się z przedstawicielami danej firmy. Podejście to sprawdza się szczególnie w przypadku dużych imprez wystawienniczych. W przypadku mniejszych wydarzeń idealnie sprawdzi się ścianka tekstylna. Rozwiązanie to ma swoje bezapelacyjne zalety takie jak chociażby mobilność. Na ściance tekstylnej można wykleić dowolną grafikę, która będzie reklamowała daną firmę przez cały czas trwania jej ekspozycji. Ponadto ściankę taką wykonuje się pod konkretne zlecenie – może być ona dowolnych gabarytów i w dowolnym kształcie. Firma zlecająca takie zamówienie może w dowolnej chwili zlecić wykonanie dodatkowych elementów lub zmianę grafiki. Wszystko to sprawia, że ścianka tekstylna będzie zawsze aktualna i będzie przedstawiała treści rzeczywiste zgodne z ofertą firmy. W związku z tym inwestycja w ścianki tekstylne zwraca się bardzo szybko zważywszy na fakt, że jest to rozwiązanie wielokrotnego użytku.

W przypadku wykonania zabudowy przez firmę zewnętrzną, wszystkie elementy zabudowy stanowią przeważnie własność tej firmy. Reasumując ścianki tekstylne stanowią świetną alternatywę wszędzie tam, gdzie reklama musi być dobrze widoczna, a nie jest wymagana budowa dużego stoiska targowego.