You are currently viewing Sklep z oryginalnym sokiem Noni

Sklep z oryginalnym sokiem Noni

Coraz więcej ludzi świadomie się odżywia i unika niezdrowych produktów. Jemy więcej warzyw i owoców, pełnoziarnistych produktów, a także coraz częściej sięgamy po świeże soki. Taka dieta z pewnością zapewni nam długowieczność.

Jakie są właściwości soku z Noni?

oryginalny sok noni z minerałamiWiększość ogólnie dostępnych soków w kartonach czy plastikowych butelkach, które znajdziemy w każdym sklepie zawierają dodatek wody, cukru czy są wyprodukowane z zagęszczonego soku. Takie produkty nie są zdrowe i z powodzeniem można je zaliczyć do kolorowych napojów słodzonych. Jednak są też na rynku naturalne soki, których nie należy pić na ugaszenie pragnienia, a jedynie stosować prozdrowotnie. Może to być sok z brzozy, czarnego bzu, rokietnika czy oryginalny sok Noni z minerałami, który jako jedyny wykazuje działanie antyrakowe. Możemy go kupić w butelkach z ciemnego szkła, ponieważ z uwagi na dużą ilość antyoksydantów musi być chroniony przed światłem. Oryginalny sok na pewno dostaniemy w sklepach z ekologiczną żywnością, gdzie mają one wymagany certyfikat jakości. Jego koszt to około trzydzieści – czterdzieści złotych za butelkę, którą trzeba opróżnić w ciągu kilku tygodni po otwarciu. Sok z Noni jest pozyskiwany z ekstraktu z owoców morwy indyjskiej, która pochodzi z Polinezji. Tamtejsi mieszkańcy uważają ten sok jako remedium na wszelkie dolegliwości zdrowotne oraz wiele schorzeń. Jego regularne stosowanie znacznie poprawia odporność organizmu, gdyż ma w swoim składzie potężną dawkę witaminy C, będącej naszym sprzymierzeńcem w walce z infekcjami.

Przy zakupie soku z morwy indyjskiej należy się przede wszystkim kierować tym co jest napisane na etykiecie. Na butelce musi się znajdować certyfikat potwierdzający jego jakość, źródło pochodzenia i sposób pozyskiwania. Nie warto się decydować na tanie podróbki.