You are currently viewing Skuteczne rozwiązanie – zapachy do sauny

Skuteczne rozwiązanie – zapachy do sauny

Nie mam zwykle czasu na różne czynności techniczne w moim wielkim domu, więc zatrudniam różne osoby do obsługi. Stać mnie na to, więc czemu mam marnować swój własny czas na to, żeby na przykład zadbać o basen czy też ogród. Przecież inna osoba może za mnie świetnie wykonać uzdatnianie wody basenowej.

Przydały się zapachy do sauny

zapachy do saunyMam naprawdę dobrych, sprawdzonych pracowników porządkowych, dzięki którym dom utrzymany jest w czystości. Nie muszę nawet orientować się dokładnie, jaka chemia basenowa jest używana. Nie interesuje mnie produkt, interesuje mnie efekt. Często zlecam moim pracownikom porządkowym, aby sami kupili jakieś tabletki multifunkcyjne czy co tam jeszcze potrzebują. Dzięki temu ja nie mam kłopotu, a oni stosują to, co najlepiej się według nich sprawdza. Na pewno wiem, że chlor do basenu wybierają ten w postaci tabletek. Podobno jest lepszy niż proszkowy. Może to też kwestia ich przyzwyczajenia po prostu. Chlor w tabletkach na pewno dość łatwo się stosuje z tego, co wiem. Tym lepiej, że nie sprawia problemów. Moi pracownicy dbają też na przykład o sprzątanie sauny. Ostatnio stwierdziłem, że przydałyby się zapachy do sauny, więc także kupili jakiś ładny. Naprawdę ciężko trafić nieraz na dobrych pracowników, więc tym bardziej cenię sobie tych, których mam. Staram się ich doceniać w miarę możliwości, żeby chciało im się dalej dla mnie pracować.

Są skuteczni, a to najważniejsze. Niektórzy są dość mało kontaktowi, ale nie przeszkadza mi to, a nawet jest atutem, bo nie mam czasu na pogawędki. Kiedy coś dodatkowego zlecam ponad typowe czynności, wtedy kontaktuję się z wybraną osobą, a tak poza tym, nie ma potrzeby, żebyśmy co chwilę gawędzili. Szkoda naszego czasu na to. Wolę, żeby wszystko było zrobione.