Subtelne makijaże permanentne

 

Wykonanie nawet bardzo delikatnego i codziennego makijażu może przysporzyć wiele trudności. Przeważnie jest to winą tego, że spieszymy się ze wszystkim przed pracą, przez co nasze ręce drżą, a makeup wychodzi nie równo. Są jednak sposoby na to, aby wyglądać pięknie w makijażu każdego dnia.

Zalety makijażu permanentnego

makijaż permanentny ŁódźPomimo tego, że maluję się od naprawdę wielu lat, makijaż zawsze przysparzał mi problemów. Głównym tego powodem była moja opadająca lekko brew, która sprawiała, że wykonanie idealnie prostych kresek eyelinerem było dla mnie czymś nie do osiągnięcia. Przeważnie też malowałam się przed pracą, a jak wiadomo pośpiech nigdy makijażowi nie służy. Byłam zatem zmuszona zrezygnować z malowania kresek na oczach, choć mam je naturalnie bardzo duże i aż prosiły się, o ich podkreślenie. Przez lata jednak ograniczałam się jedynie do pudru i tuszu do rzęs, aż pewnego dnia dowiedziałam się od koleżanki w pracy, że w naszym mieście można wykonać makijaż permanentny Łódź należy do jednych z większych miast, więc kwestią czasu było, aż wreszcie i u nas pojawiłaby się taka usługa, lecz mimo wszystko ta wiadomość niesłychanie mnie ucieszyła i postanowiłam czym prędzej odwiedzić salon, który wykonywał makijaż permanentny. Okazało się, że makijaże te wykonuje bardzo doświadczona tatuażystka, a po obejrzeniu jej portfolio wiedziałam, że nie mogłam lepiej trafić. Starałam się z jak najdokładniej opisać swój problem z malowaniem kresek na oczach, lecz miałam wrażenie, że pani wykonująca makijaż permanentny doskonale zrozumiała mój problem już po pierwszym zdaniu.

Z początku obawiałam się bólu, lecz cały zabieg przebiegł naprawdę w doskonałej atmosferze i praktycznie w ogóle nie czułam żadnego, większego dyskomfortu. Zyskałam za to bardzo subtelne, ale przepiękne i co najważniejsze równiutkie, jak od linijki, kreski na oczach. Teraz wreszcie nie muszę martwić się o mój codzienny makijaż, bowiem wyglądam idealnie o każdej porze dnia i nocy!