You are currently viewing Szkoła językowa nauczyła mnie angielskiego

Szkoła językowa nauczyła mnie angielskiego

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszym świecie niemal obowiązkowa. Przydaje się nam ona nie tylko w szkole czy w pracy, ale także na wakacyjnych wyjazdach, z rozmowie ze znajomymi z zagranicy, czy w czytaniu książek w wersji oryginalnej, zanim wyjdzie polskie tłumaczenie.

Szkoła językowa na wysokim poziomie

najlepsza szkoła językowa w całej BydgoszczyNiestety, w szkole nauka języka angielskiego była na bardzo niskim poziomie. Niby czegoś się tam nauczyłam, byłam w grupie średnio zaawansowanej, jednak nie potrafiłam się nadal swobodnie komunikować w rozmowie, ani tez dobrze pisać. Postanowiłam to zmienić i miała mi w tym pomóc najlepsza szkoła językowa w całej Bydgoszczy. Profesjonalna szkoła na pewno będzie zatrudniała lepszych lektorów niż moja szkoła i będę dzięki temu lepiej przygotowana. Bez wahania umówiłam się na spotkanie, by zapisać się jak najszybciej na kurs. Po pierwszych zajęciach byłam już zadowolona. Poznałam swoją lektorkę i nowych znajomych. Sposób prowadzenia zajęć mi się podobał, ponieważ często zmieniały się ćwiczenia. Raz mieliśmy gramatykę, potem trochę ćwiczenia na wymowę w grupie, potem znowu słówka i słuchanie. Nie nudziliśmy się i nie ślęczeliśmy nad jednym zadaniem nie wiadomo ile. Miałam ochotę się uczyć i nawet prace jakie dostawaliśmy do domu nie sprawiały mi problemów. Mój angielski też się poprawił. Zdecydowałam się zdawać egzamin FCE. Jest to podstawowy egzamin, ale chciałam się sprawdzić. Poszedł mi rewelacyjnie i dostałam najwyższą ocenę. Teraz pójdę do grupy zaawansowanej, by w przyszłości móc zdać kolejny egzamin- CAE.

Szkoła językowa dużo mi dała i gdyby nie dobrzy lektorzy to na pewno mój angielski nie byłby na tak wysokim poziomie. Dobrze że się jednak zapisałam na kurs, płynny angielski na pewno przyda mi się w przyszłości.