Tania ale dobra lampa do hybryd

Od jakiegoś czasu wszystkie dziewczyny w pracy oszalały na punkcie paznokci hybrydowych. Ja przez długi czas opierałam się tej modzie i korzystałam wyłącznie z lakierów tradycyjnych, które bardzo lubię. W końcu jednak stwierdziłam, że czas spróbować hybryd na własnej skórze i postanowiłam zamówić potrzebne rzeczy.

Lampa do paznokci hybrydowych sprawdza się dobrze

tania lampa do paznokci hybrydowychChciałam spróbować czy lakiery hybrydowe w ogóle mi się sprawdzą, a więc interesowała mnie tania lampa do paznokci hybrydowych, która jednak nie byłaby najgorszej jakości. Oprócz lampy kupiłam oczywiście najważniejsze przybory potrzebne do wykonania takiego manicure jak chociażby baza pod lakier czy aceton pomocny w zdejmowaniu hybryd. Lampa, którą wybrałam jest z bardzo znanej firmy produkującej wszystko co związane z lakierami hybrydowymi, ale nie była droga – kosztowała niecałe 40 złotych. Jest to lampa LED, która zaprogramowane dwa czasy utwardzania 45 oraz 60 sekund, co w zupełności wystarcza przy robieniu hybryd. Podoba mi się jej dizajn – jest bardzo prosty w porównaniu z innymi lampami, ale sam sprzęt jest w pastelowym różowym kolorze, a jest to mój ulubiony kolor. Używałam jej już kilka razy i z tego co zauważyłam to nie ma ona żadnych problemów z tym by dobrze i dokładnie utwardzać każdą warstwę lakieru. Czasami tylko niektóre lakiery, szczególnie ciemne muszę utwardzać dwa razy. Z tego co wiem to utwardza ona też żele.

Lakiery hybrydowe naprawdę mi się spodobały i myślę, że już z nich nie zrezygnuję. Ostatnio złożyłam zamówienie na kolejne kolory tych lakierów oraz specjalne pyłki do ozdób. Jeżeli chodzi o lampę to działa dobrze i na razie nie zamierzam jej wymieniać. Być może w przyszłości kupię jakiś bardziej zaawansowany sprzęt, o większej mocy. Na razie jednak wolę wydawać pieniądze na nowe kolory lakierów.