You are currently viewing Tomek  chce dostać od nas darta

Tomek chce dostać od nas darta

U nas w firmie jak ktoś obchodzi dziesięciolecie pracy to zawsze dostaje od zarządu jakieś pieniądze w prezencie. My jako pracownicy także nagradzamy takiego kolegę i robimy zbiórkę, by też od siebie podarować coś miłego. Tradycja ta trwa od wielu lat.

Zbiórka na darta elektronicznego dla kolegi

dart elektronicznyW tym miesiącu naszemu koledze Tomkowi stuknie właśnie dziesięć lat pracy w firmie i osobiście postanowiłem przeprowadzić taką zbiórkę. Tomka znam dość dobrze i chętnie kupie samodzielnie coś dla niego. Mimo to nie do końca wiedziałem z czego byłby zainteresowany i postanowiłem zagadać jego dziewczynę. Powiedziała, że Tomek ciągle marudzi o darcie i na pewno z tego byłby najbardziej zadowolony. Zdecydowałem, że będzie to dart elektroniczny, ponieważ sam taki mam w domu i jestem zadowolony. Nawet nie spodziewałem się, że tak łatwo dowiem się co mu kupić. Agnieszka obiecała nic mu nie mówić. Zresztą zepsułaby tym niespodziankę. W sklepie, który często odwiedzam dostępny był od ręki dart elektroniczny, który mnie interesował. Po jego zakupie zostało mi jeszcze sporo gotówki, którą zdecydowałem się przeznaczyć na jakiś dobry alkohol. Tomek jest koneserem i wiem od niego jakie alkohole lubi. W pracy wszystkim pokazałem prezent i uznali, że to świetny pomysł. Powiedziałem, że dziewczyna Tomka mi podpowiedziała co kupić i zapewniłem, że na pewno będzie zadowolony. Spotykamy się przed jego biurem o dziesiątej. Na pewno będzie zaskoczony, bo niczego się nie spodziewa. Lubię takie niespodzianki.

Aga miała rację i z prezentem trafiliśmy idealnie. Nigdy jeszcze nie widziałem Tomka takiego zadowolonego jak wtedy, gdy rozpakował od nas prezent. Zaprosił już nas do siebie na rozgrywki i po pracy widzimy się u niego w domu. Będzie świetna zabawa.