You are currently viewing Utrata wagi dzięki skutecznej diecie

Utrata wagi dzięki skutecznej diecie

Byłam już zmęczona faktem, że nie mogę schudnąć. stosowałam różne diety, ale żadna na mnie nie działała. Nawet ćwiczenia niewiele dawały. Trener mi powiedział, że dziewięćdziesiąt procent sukcesu w odchudzaniu to dieta. Musiałam znaleźć taką, która mi pomoże schudnąć.

Znalezienie skutecznej diety w internecie 

dieta dr ornish WarszawaW internecie przeglądałam różne diety. Większość z nich znałam i stosowałam, ale nie było po nich efektu. Miałam skomplikowany organizm i musiałam znaleźć dietę, która będzie dla mnie idealna. Wybrałam się do dietetyczki, chociaż wcześniej unikałam takich miejsc. Zbadała mnie dokładnie i powiedziała, że w moim przypadku skuteczna okaże się tylko dieta dr Ornish Warszawa była ogromnym miastem a ja trafiłam do tej konkretnej dietetyczki, która potrafiła zdiagnozować mój problem od razu. Chociaż początkowo sceptyczna, to zdecydowałam się zastosować tę dietę. Uzyskałam na jej temat masę niezbędnych informacji. Główną zaletą tej diety było całkowite wykluczenie potraw mięsnych oraz spożywanie białka pochodzenia roślinnego. Ja od jakiegoś czasu nie jadłam mięsa i tym bardziej cieszył mnie fakt, że ta konkretna dieta nie miała w spisie mięsa. Potrawy były mocno urozmaicone i wiedziałam, że nie znudzę się tą dietą tak jak innymi. Od razu zaczęłam stosować tę dietę i wszystkie potrawy, które sobie przygotowywałam mi smakowały. Na dodatek zawsze byłam najedzona. Utratę wagi zaobserwowałam już po miesiącu. Byłam szczęśliwa, że w końcu coś zaczęło się dziać. 

Gdyby nie ta dieta, to pewnie poddałabym się całkowicie i nadal miała nadwagę. Obecnie ważę pięćdziesiąt siedem kilogramów i wyglądam atrakcyjnie. Na dodatek mam lepszą kondycję a moje zdrowie uległo znacznej poprawie. To była najlepsza dieta, jaką kiedykolwiek stosowałam.