You are currently viewing Weselny pokaz fajerwerków

Weselny pokaz fajerwerków

  • Post author:
  • Post category:Usługi

W zeszłym miesiącu odbył się ślub mojej starszej siostry, Marty. Było to naprawdę fantastyczne przyjęcie – pełne wzruszeń i dobrej zabawy z bliskimi mi osobami. Choć wszystko odbyło się w październiku mieliśmy szczęście i pogoda dopisała, a w dniu ślubu świeciło słońce, choć zapowiadali deszcze. Najbardziej w całym weselu podobała mi się atrakcja jaką był pokaz sztucznych ogni. Nie spodziewałam się czegoś takiego.

Pokaz fajerwerków był bardzo efektowny  

efektowny pokaz fajerwerków na weseluWesele siostry miało miejsce w małym pałacyku, blisko miejscowości, z której pochodzę ja i moja siostra. Było więc dużo miejsca na zewnątrz by goście mogli wyjść z budynku i oglądać pokaz na tle niczym nie przesłoniętego pięknego wieczornego nieba. Ten efektowny pokaz fajerwerków na weselu mojej siostry zachwycił naprawdę wszystkich (zarówno dzieci, jak i dorosłych) i mówiono o nim jeszcze długo po skończonym przyjęciu. Fajerwerki miały różne kolory i kształty. Mnie osobiście najbardziej podobały się wszystkie te, które były w różowo-fioletowych kolorach. Cały ten spektakl prowadzony był w akompaniamencie pasującej muzyki, moim zdaniem dość romantycznej ale jednak nowoczesnej. Pokaz trwał jakieś pięć minut, co było dla mnie całkiem optymalnym czasem by pokazać najróżniejsze typy sztucznych ogni. Jak dowiedziałam się później, pokaz ten był częścią prezentu ślubnego od najlepszych przyjaciółek panny młodej, która od zawsze marzyła o własnym prywatnym pokazie sztucznych ogni. Naprawdę piękny prezent. 

Wesele Marty było naprawdę fenomenalne, oczywiście nie tylko ze względu na atrakcje, jaką był pokaz fajerwerków. Ogólna atmosfera i wszyscy goście sprawili, że bawiłam się świetnie. Mój mąż i dzieci również byli zadowoleni, więc do domu wróciliśmy w naprawdę dobrych humorach.