You are currently viewing Weterynarz zalecił mi karmę bezzbożową

Weterynarz zalecił mi karmę bezzbożową

  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

Mój pies jest już dość stary, ale jak na takiego dziadka trzyma się na prawdę świetnie. Dbam o niego cały czas i często odwiedzam weterynarza, który robi regularnie przegląd i dzięki temu czy coś dolega mojemu psu. Wizytę mam zawsze raz w miesiącu.

Zakup wartościowej karmy dla psa

wartościowa karma bezzbożowa dla psaPodczas ostatniej wizyty u weterynarza dowiedziałem się, że pojawiła się nowa wartościowa karma bezzbożowa dla psa, którą warto kupić. Weterynarz sam mi zaczął mówić na temat tego produktu i zaznaczył, że mój pies zdecydowanie powinien jeść taką karmę, ponieważ dzięki temu będzie czuł się o wiele lepiej. Fakt, Max ostatnio słabo je i mam wrażenie, że karma, którą kupuję nie do końca jest odpowiednia. Za radą weterynarza postanowiłem dokonać zakupu takiej karmy. W przychodni były tylko ulotki i musiałem znaleźć sklep, gdzie taka wartościowa karma bezzbożowa dla psa jest dostępna. Wieczorem przeglądałem internet i tam znalazłem sklep zoologiczny, który właśnie taką karmę oferuję. Kupiłem więc ten produkt i wybrałem dostawę kurierem. Dzięki temu paczka z karmą dotrze do mnie bardzo szybko. Ciekaw byłem czy Maxowi będzie ona smakowała, ponieważ należy on do dość wybrednych psów. Kiedy w końcu wartościowa karma bezzbożowa dla psa dotarła to od razu nasypałem psu do miski. Byłem uradowany, bo jadł ją od razu. Widziałem, że mu smakuje, ponieważ zjadł dwa razy więcej niż poprzedniego dnia. Przy następnej wizycie opowiem o tym weterynarzowi. Ciekaw czy będzie widoczna poprawa zdrowia u mojego psa w szybkim tempie.

Weterynarz był zadowolony, że posłuchałem jego rady i przyznał, że teraz pies nie będzie miał żadnych problemów z żołądkiem. Odżywa się prawidłowo i jest weselszy. Zauważyłem to od razu jak poszedłem z nim na spacer do parku. Biegał jak szalony.