You are currently viewing Wizytówki z plexi

Wizytówki z plexi

 

Praca w korporacji wiąże się z długimi godzinami spędzonymi przed komputerem, na którym wykonuje się najróżniejsze prace. W większych firmach łatwo jest jednak o szybki awans, który pozwala na zmienienie dotychczasowych zajęć na takie, które nie są już takie monotonne, a z czasem stają się nawet bardzo interesujące. Wiele osób, które wykazały się swoimi umiejętnościami, wysyłane są bowiem do zagranicznych delegacji.

Logo i nazwa firmy wygrawerowane na plexi

grawerowanie plexi wylewanejPodczas wizyt w zagranicznych oddziałach przedsiębiorstwa, w którym pracujemy spotykamy się bardzo często z ciekawymi osobami, a także z rozwiązaniami, których w naszym kraju nie damy rady doświadczyć. W największych oddziałach korporacji, gdzie pracują najważniejsi ludzie, mamy możliwość zobaczenia prawdziwie profesjonalnego podejścia do miejsca pracy. Każda z osób dysponuje osobnym pokojem, w którym zarządza powierzonymi mu projektami, a na jej biurku znaleźć można zazwyczaj materiał, z wygrawerowany logiem firmy, a także imieniem i nazwiskiem osoby, która siedzi za biurkiem. Grawerowanie plexi wylewanej daje więc wiele możliwości, nawet tam, gdzie najmniej byśmy się tego mogli spodziewać. Jest to element, który spotykany jest praktycznie we wszystkich firmach, a czasami również może służyć jako podarunek dla partnerów biznesowych. Będzie to oczywiście miły gest ze strony przedsiębiorstwa, ale w takiej sytuacji należy pomyśleć nad tekstem, który chcielibyśmy wygrawerować na upominku dla naszych wspólników.

Niektóre z rozwiązań stosowanych przez wielkie korporacje mogą przyjąć się również w Polsce. Bardzo często spotykanym pomysłem jest grawerowana wizytówka stojąca na biurku danej osoby. Za parę lat może to być stały element goszczący w biurach polskich oddziałów korporacji.

Źródło informacji: www.jklaser.pl