You are currently viewing Wózek na spacer

Wózek na spacer

Nie jest łatwo znaleźć idealny wózek dla dziecka, ponieważ rodzice wykorzystują je na wiele sposobów. W sprzedaży znajdziemy przede wszystkim modele głębokie, czyli gondole oraz popularne spacerówki. Ponadto mogą też być modele do biegania.

Jak wygląda wózek firmy 4baby?

wózki spacerowe 4babyKażde dziecko potrzebuje mieć wózek, bo to jedyny bezpieczny środek transportu dla malucha w pierwszych latach życia. Pierwszy model musi być gondolą z płaskim dnem, natomiast kiedy dziecko nauczy się samodzielnie siedzieć, to można go zacząć wozić w wózku spacerowym. Kompletując wyprawkę dla malucha, można za jednym razem kupić dwa modele wózków w komplecie 2w1 lub 3w1, albo nabyć je oddzielnie, kiedy będą potrzebne. Dla maluchów, które już potrafią siedzieć, najlepsze będą wózki spacerowe 4baby. Są to lekkie i praktyczne modele, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wózek tej firmy posiada aluminiowy stelaż składany jedną ręką, pojemną torbę pod siedziskiem, która świetnie się sprawdzi na zakupy, a także torbę pielęgnacyjną wiszącą na poręczy do prowadzenia. Ich atutem jest wygodne, rozkładane siedzisko, które można ustawić aż pod czterema różnymi kątami. Dziecko jest chronione przed wypadnięciem w tracie jazdy specjalnym pięciostopniowym pasem, zapinanym w kroku. Dodatkowo na wysokości rączek znajduje się pałąk, który może zastępować pasy dla starszego dziecka. Wózki 4baby są bardzo popularne ze względu na bogate wyposażenie, wysoką jakość i niezawodność. Ich ceny zaczynają się już od niecałych trzystu złotuych.

Nie każdy chce wydawać wiele pieniędzy na wózek, który będzie służył dziecku maksymalnie przez kilka lat. Firma 4baby tworzy modele będące alternatywą dla drogich i markowych wózków, których cena nie zawsze idzie w parze z jakością wykonania.