You are currently viewing Wydruk na tekstylia

Wydruk na tekstylia

Od kilkunastu lat prowadzę swoją własną działalność gospodarczą, która w mojej rodzinie jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Teraz właścicielem jestem ja, prowadzę firmę samodzielnie od siedemnastu lat, natomiast powstała ona około trzydziestu siedmiu lat temu. Podczas mojego zarządzanie firmą udało mi się wejść na nowy rynek z czego jestem bardzo dumna. Mam nadzieje, że firma będzie się dalej dobrze rozwijać.

Jak rozpoczęłam nadruk na różne tekstylia

wydruki na tekstyliachGeneralnie zajmujemy się dwiema specjalnościami. Jest to szycie różnych przedmiotów – poduszek, narzut, firanek, obrusów, różnych poszewek. Szyjemy również odzież, na przykład koszulki, spodenki, bieliznę, skarpetki. Dodatkowo posiadamy u siebie maszyny drukujące. Mamy zwykłe drukarki, które drukują na papierze, ale także takie wielkoformatowe. Drukujemy również inne rzeczy, jest to przykładowo tapeta, w wybranym przez zamawiającego wzorze. Możemy na życzenie wydrukować zdjęcie. Chciałam połączyć te dwie dziedziny, dlatego też wpadłam na pomysł – wydruki na tekstyliach oraz na koszulkach. W tym celu musiałam zakupić specjalistyczne maszyny drukujące na materiale, ponieważ nie było to możliwe za pomocą zwykłej drukarki, ani tej przeznaczonej do tapet. Po zakupie drukarek skierowałam swoją ofertę przede wszystkim do hoteli. Zaproponowałam im sygnowane wydruki na tekstyliach, przede wszystkim na pościeli hotelowej. Oferta bardzo szybko się przyjęła, pewne ze względu na bardzo wysoką jakość wydruku, którą oferowałam.

Następnie wysłałam również ofertę wszystkim, pobliskim restauracją z własnym wydrukiem, logiem firmy na obrusach. Pomysł i w tym przypadku bardzo się spodobał. Myślę, że rozszerzenie mojego asortymentu o wydruki na różnych tekstyliach było strzałem w dziesiątkę.