You are currently viewing Wygrałam rolety zewnętrzane w konkursie

Wygrałam rolety zewnętrzane w konkursie

Ostatnim czasy chyba szczęście mi sprzyja bo już niejednokrotnie udało mi się wygrać jakąś nagrodę w konkursach. Szczególnie interesują mnie konkursy magazynów budowlanych i wnętrzarskich, bo można tam wygrać meble czy artykuły dekoracyjne do wnętrz. Sama urządzam teraz swoje mieszkanie, więc wiem jak to wygląda i ile jest z tym pracy.

Rolety zewnętrzne były najlepsze

rolety zewnętrzneKażda możliwa oszczędność jest dla mnie na wagę złota. Dlatego tez startuję w praktyczne każdym możliwym konkursie i kilka razy udało mi się już wygrać. Dzięki temu mam nową kanapę, biurko do pracy, świecznik ze świeczkami zapachowymi, oraz zestaw osłonek na doniczki. Teraz walczyłam o rolety dzień nic. One mi się najbardziej podobały, więc miałam nadzieję, ze właśnie takie uda mi się wygrać. To były takie nietypowe rolety materiałowe, jednak bardziej eleganckie, i kolor do tego mi się bardzo podobał. Takie właśnie rolety zewnętrzne były najlepsze. Musiałam się jednak postarać, bo konkurs nie był łatwy. Trzeba było odpowiedzieć na kilka pytań związanych z projektowaniem wnętrz. Nie było to proste, nawet jeśli można było skorzystać w domu z internetu. Trochę mi zajęło znalezienie odpowiedzi na wszystkie pytania. Do tej pory nie brałam jeszcze udziału w takim trudnym konkursie. Jednak postarałam się, żeby dostać moje ulubione rolety dzień noc. Nie chciałam, innych rozwiązań, żaluzje mnie w ogóle nie interesowały.

Widocznie moja determinacja przyniosła spodziewane rezultaty i dzięki temu udało mi się wygrać moje rolety. Przyszły nawet szybko pocztą, dzięki czemu od razu mogłam je zamontować i zobaczyć jak one wyglądają. Pasowały do wnętrza rewelacyjnie.

Tekst w oparciu o: roletybydgoszcz.net