You are currently viewing Wykonanie stołu drewnianego na zamówienie

Wykonanie stołu drewnianego na zamówienie

Byłem cenionym stolarzem a w zawodzie pracowałem od dwudziestu lat. Mimo swojego dość zaawansowanego wieku znałem się na modzie i ze wszystkim byłem na bieżąco. Meble u mnie zamawiały osoby, które poszukiwały oryginalnych rozwiązań, które nie były dostępne w salonach meblowych.

Klient zamówił rozkładany stół drewniany 

stoły toruńWykonywałem meble najwyższej jakości i tylko z prawdziwego drewna. Dzięki temu były one solidne i co ważne trwałe. Najczęściej ludzie zamawiali u mnie stoły, które podobno produkowałem najlepiej w całym województwie. Dla mnie ważne było, żeby porządnie i dokładnie wykonane były wszystkie stoły Toruń był moim miejscem pracy, jednak przyjeżdżali do mnie klienci z innych miejscowości i zamawiali moje stoły. Do mojej stolarni zawitał pewnego dnia człowiek, który przyjechał do mnie aż ze Śliwic. Zaskoczyłem się, że jechał taki kawał drogi. Interesował go rozkładany stół o nietypowych wymiarach. Miał ze sobą zdjęcie takiego stołu. Widział go u kolegi za granicą, jak był u niego w odwiedzinach. Stół nie wydawał się trudny do wykonania i zadeklarowałem, że go wykonam. Dałem sobie miesiąc czasu na realizację tego zlecenia, ponieważ potrzebowałem więcej czasu na wykonanie tak nietypowego stołu. Klient wybrał sobie najdroższe drewno i nawet chciał za wszystko zapłacić z góry. Wziąłem tylko zaliczkę, którą przeznaczyłem na zakup materiałów potrzebnych do wykonania tego stołu. Cieszyłem się nawet, że wpadło mi takie nietypowe zlecenie, ponieważ mogłem się wykazać.

Klient był tak bardzo zadowolony ze stołu, który dla niego wykonałem, że zamówił do niego jeszcze dwanaście krzeseł z tego samego drewna. Dałem mu zniżkę na krzesła, bo polubiłem tego klienta i mogłem sobie na to pozwolić. Dzięki niemu sporo jednak zarobiłem.