You are currently viewing Wykorzystanie dotacji na targach

Wykorzystanie dotacji na targach

Unia Europejska rozumie, że prowadzenie biznesu to nie tylko zakup odpowiednich do tego środków, ale też stworzenie takich akcji marketingowych, które przekonają klienta do konkretnej marki. Dlatego dotacje można uzyskać nawet na organizację targów. Jednak w umowie jest wyraźnie napisane, na co można ją przeznaczyć. Jeśli się tego dowiesz, będziesz mógł skorzystać z tych pieniędzy.

Jak wykorzystać dotację?

dotacje na targiZa te pieniądze możesz kupić lub wynająć wiele rzeczy. Dotacje na targi obejmują zakup i wynajem stanowisk targowych, które są niezbędne do eksponowania przedmiotów. Dodatkowo z sumy, która otrzymasz możesz opłacić miejsce, w którym odbywa się impreza. Twoi pracownicy w dalszym ciągu będą dostawać wynagrodzenie od Ciebie, ale część ludzi na pewno zatrudnisz dodatkowo (na przykład hostessy). Regulamin dotacji unijnej mówi, że ich wypłaty w siedemdziesięciu procentach mogą pochodzić z dotacji. Unia Europejska opłaca również materiały reklamowe, które będziesz rozdawać na targach. Są to ulotki, foldery, a także spora lista gadżetów firmowych. W jej skład wchodzą na przykład długopisy reklamowe, podstawki pod mysz, kubki, smycze, a nawet kalkulatory. Wszystko po to, byś mógł rozwinąć swój biznes i dobrze wkroczyć na lokalny rynek. Im lepiej się zareklamujesz, tym większe korzyści osiągniesz, a co za tym idzie, kraj bardziej dynamicznie się rozwinie. Jest to działanie powodujące szybki rozwój gospodarczy.

Skoro prowadzisz firmę i masz listę swoich produktów, myślę, że powinieneś skorzystać z takiej okazji. Otrzymasz specjalne pieniądze, które przeznaczysz na akcje marketingową na targach. Działanie Unii Europejskiej jest bardzo przemyślane. Kraj, w którym przedsiębiorcy aktywnie reklamują się na rynku cechuje duża konkurencja, a co za tym idzie wzrost gospodarczy.