You are currently viewing Wyszukiwanie tanich hoteli to praca mojej siostry

Wyszukiwanie tanich hoteli to praca mojej siostry

  • Post author:
  • Post category:Biznes

Moja siostra ma pracę, w której bezustannie jest zabiegana. Wciąż rozmawia z kimś przez telefon, uzgadnia różne rzeczy, zapisuje w swoim notatniku i jeździ w różne części miasta na spotkania.

Poszukiwanie tanich hoteli nie jest wcale łatwe

hotelNie wiem, jak dokładnie nazywa się ten zawód, ale jak dla mnie jest ona organizatorką wszelkiego rodzaju wydarzeń. Zgłaszają się do niej narzeczeństwa z prośbą o pomoc w wynajęciu sali – więc jedzie z nimi oglądać sale weselne, umawia ich, zajmuje się wszystkimi formalnościami. W ten sposób znacznie odciąża pary, które i tak są zdenerwowane ślubem. Moja siostra pomaga także zorganizować noclegi w Bydgoszczy dla zorganizowanych grup turystów.
Czasem są to wycieczki szkolne, a czasami wycieczki emerytów.
Musi dostosować miejsce do osób, które do niego przyjadą, a to też wcale nie takie łatwe. Musi spędzić mnóstwo czasu, żeby znaleźć tanie hotele w Bydgoszczy w różnym zakresie cenowym, ponieważ nie wszystkich stać na luksusowe apartamenty, tak samo, jak nie wszyscy chcą spać w baraku. Zazwyczaj jednak znajdzie się jakiś hotel, który satysfakcjonuje większość uczestników wycieczki. Ponadto moja siostra świetnie organizuje imprezy integracyjne – na tych spotkaniach ludzie bawią się tak dobrze, że wspominają to później latami.
Ma ona prawdziwy dryg do wymyślania różnych zabaw integracyjnych. W ogóle podziwiam moją siostrę, bo pracuje ona pod ogromną presją czasu, a mimo to radzi sobie ze wszystkim. Czasem widząc to, ile ona potrafi załatwić rzeczy w ciągu dnia, zastanawiam się, czy nie ma ona jakichś dodatkowych godzin w ciągu doby. Niektórzy ludzie lubią pracę w ciągłym biegu, ale ja bym tak nie mogła. Ja potrzebuję robić sobie przerwy nawet w ciągu zwykłego, monotonnego dnia pracy, żeby trochę odświeżyć mózg. Mózg mojej siostry natomiast pracuje cały czas na najwyższych obrotach.

Mam nadzieję, że się nie przepracuje – odkąd zaczęła tak intensywnie podejmować różne zlecenia, schudła chyba około dziesięciu kilogramów. Oby nie odbiło się to bardziej na jej zdrowiu, bo żadna praca nie jest tego warta.