You are currently viewing Zamówienie naszywek skóropodobnych

Zamówienie naszywek skóropodobnych

Byłam doskonałą krawcową, dlatego zdecydowałam się to wykorzystać i poprowadzić własną działalność. Potrafiłam szyć spodnie jeansowe i znałam się na modzie, dlatego tym konkretnie się zajęłam. Liczyłam, że uda mi się na tym sporo zarobić.

Jeansy z naszywkami skóropodobnymi 

naszywki skóropodobneKupiłam wszystko do uszycia spodni poza naszywkami, które musiały się znaleźć na każdej parze uszytych przeze mnie spodni. Oczywiście jedynie w grę wchodziły naszywki skóropodobne, ponieważ jeansy miały wyglądać profesjonalnie. Zamówienie postanowiłam złożyć bezpośrednio u producenta. Wybrałam uniwersalne naszywki, ponieważ takie mi najbardziej odpowiadały. Zamówiłam od razu pięćset sztuk naszywek skóropodobnych, ponieważ nie chciałam co chwilę składać zamówienia zwłaszcza, że musiałam opłacić koszt dostawy, który nie był tani. Naszywki otrzymałam szybko i mogłam od razu je naszyć na spodnie, które już były gotowe. Prezentowały się one bardzo dobrze. Jeansy z naszywkami wystawiłam na sprzedaż w sklepie internetowym, który otworzyłam. Od samego początku świetnie się sprzedawały, ponieważ były bardzo modne. Miały eleganckie przeszycia i zwężane nogawki. Każda uszyta przeze mnie para jeansów posiadała naszywkę skóropodobną, która przyszyta była z tyłu, na wysokości paska. Zanim się obejrzałam, to musiałam zwiększyć produkcję, ponieważ spodnie sprzedawały się w ogromnych ilościach. Dobrze, że zamówiłam więcej naszywek u producenta, ponieważ nie zabrakło mi ich przez długi czas. 

Po roku zatrudniałam dwadzieścia osób, ponieważ sprzedaż spodni znacząco wzrosła. Szyłam jeszcze dodatkowo spodenki, sukienki i spódnice, które również cieszyły się sporym zainteresowaniem. Każda odzież miała naszywkę skóropodobną. Moja odzież cieszyła się sporym zainteresowaniem.