You are currently viewing Zamówiłam drzwi tej samej firmy

Zamówiłam drzwi tej samej firmy

Moja siostra ma pięknie urządzony dom. Jej mąż jest bardzo zamożnym człowiekiem i stać ich na ekskluzywne rzeczy. Ich dom był projektowany przez znanego specjalistę i pomagał im on także w kupowaniu pięknych materiałów. Zazdroszczę siostrze, ze może mieszkać w takim pięknym domu.

Podziwiam piękne drzwi u siostry

ekskluzywne drzwi porta ze śląskaW jej domu spodobało mi się wszystko. Kiedy zobaczyłam dom po remoncie nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Wiedziałam, że materiały, które będą wykorzystywane będą wysokiej jakości. Spodobały mi się także wszystkie dodatki, które był dobrane ze smakiem. Jednak największe wrażenie zrobiły na mnie drzwi. Ekskluzywne drzwi porta ze śląska zostały dobrane idealnie do podłogi. Drzwi były z takiej samej firmy w każdym pomieszczeniu. Były one solidne i bardzo dobrze wykonane. Posiadały piękne i wygodne klamki. Drzwi otwierały się i zamykały bardzo cichutko. Siostra powiedziała, że drzwi wcale tak dużo nie kosztowały jakby się mogło wydawać. Drzwi zostały zamówione przez internet i dzięki temu siostra z mężem sporo zaoszczędziła. Musiała jedynie poszukać na własna rękę fachowca, który dokonał montażu. Poprosiłam siostrę o namiary na sklep internetowy, z którego korzystała. Ekskluzywne drzwi porta bardzo mi się spodobały i jeśli odłożę potrzebną kwotę to na pewno zamówię je sobie do mojego mieszkania. Muszę jedynie sprawdzić ile one kosztują. Ciesze się, ze siostrze tak dobrze się układa i trafiła na dobrego partnera, który dba o nią a także o wystrój ich domu.

Udało mi się zamówić drzwi do mojego mieszkania. Zdecydowałam się na drzwi w innym odcieniu niż siostra. Drzwi równie pięknie prezentują się u mnie w mieszkaniu. Siostra załatwiła mi tego samego fachowca, który montował u niej drzwi. Pan Romek nie wziął ode mnie dużo pieniążków.