You are currently viewing Zamówiłam różne kocyki i kołderki do sklepu

Zamówiłam różne kocyki i kołderki do sklepu

Postanowiłam otworzyć sklep z ubrankami i różnymi akcesoriami niezbędnymi dla maluszków. Pracowałam trzy lata w korporacji ale miałam już dosyć tych nadgodzin i codziennego pędu. Postanowiłam zainwestować swoje oszczędności w biznes, który będzie mi dostarczał satysfakcji.

Otwieram sklep z kołderkami dla dzieci

kocyk minky dla dzieciWszystkie rzeczy, które planuje kupić muszą być dobrej jakości. Sama mam dzieci i wiem jak ważne to jest dla takich maluszków. Nie chcę żeby jakieś dziecko przez kołderkę dostało wysypki. Zależy mi żeby kocyki i kołderki były od najlepszych producentów. Kocyk minky jest bardzo popularny w dzisiejszych czasach i także chciałabym go sprzedawać w moim sklepie. Lokal, który wynajęłam jest spory i będzie w nim miejsce na wszystkie rzeczy, które planuję sprzedawać. Chciałabym żeby mamy, które będą u mnie robić zakupy były zadowolone z towaru, który im będę oferować. Podpisałam już umowy z pierwszymi producentami. szukam jeszcze innych do współpracy. chciałabym oferować różne produkty w przystępnych cenach, żeby mamy miały spory wybór. Postanowiłam jeszcze zamówić rogale do karmienia, które będą idealne dla kobiet karmiących. Sama kiedyś z takiego rozwiązania korzystałam jak karmiłam moje dzieciaki. Mój sklep po remoncie, który robiłam z koleżanką prezentuje się świetnie. Towary są już poukładane na półkach i ładnie wyglądają. Jestem zadowolona z efektu, który z koleżanką uzyskałam. Koleżanka będzie mi pomagać w prowadzeniu sklepu.

Mam nadzieję, że mój sklep zostanie dobrze odebrany. Liczę na dużo klientów i spore zyski. W sklepie znajduje się także kącik dla najmłodszych, gdzie maluchy będą mogły sobie chwilę porysować kiedy mama lub tata będą robili zakupy. Praca w sklepie na pewno dostarczy mi więcej radości niż w korporacji.

Informacje pochodzą z www.milutka.com.pl