You are currently viewing Zatrudnił mnie fotograf z Wrocławia

Zatrudnił mnie fotograf z Wrocławia

Po ukończeniu technikum samochodowego zajmowałem się pracą w warsztacie. Miałem spore umiejętności i dobrze sobie radziłem ale wiedziałem, że ta praca nie daje mi pełnego zadowolenia, a ja muszę podjąć się jakiegoś dodatkowego zajęcia, ponieważ ledwo wiązałem koniec z końcem.

Pracowałem z dobrym fotografem ślubnym 

dobry fotograf ślubny we WrocławiuNa szczęście cały czas miałem jedną dodatkową pasję. Była nią fotografia i obróbka grafiki. Na początku zajmowałem się tym tylko i wyłącznie dla zabawy. Jednak z czasem wiedziałem, że to coś dla mnie i mogę się rozwijać właśnie w tej dziedzinie. Oczywiście na rynku pracy było bardzo dużo ogłoszeń dla młodych fotografów i szybko znalazłem dodatkowe zatrudnienie w firmie, która zajmowała się montażem materiałów związanych z uroczystościami. Uznałem, że to coś w sam raz dla mnie i mogę się w tym sprawdzić. Moim szefem był dobry fotograf ślubny we Wrocławiu. Mężczyzna miał na prawdę spore doświadczenie w tej tematyce i mogłem się od niego sporo nauczyć. Oczywiście stwierdziłem, że z tego skorzystam i podjąłem ścisłą współpracę. Bywały miesiące gdzie zarabiałem na tym więcej niż w warsztacie samochodowym. Na dodatek polubiłem to co robię i po roku chciałem całkowicie zmienić swoją branżę i zająć się tylko i wyłącznie fotografią i obróbką zdjęć. Oczywiście miałem bardzo bujne plany i z czasem zamierzałem otworzyć własne przedsiębiorstwo i zatrudnić własnych pracowników, którzy by wykonywali podobne usługi. Jednak na razie miałem za mało wiedzy i nadal musiałem się rozwijać w danym kierunku aby coś osiągnąć.

Na szczęście wszystko się dobrze układało, a ja wykonywałem swoje nowe codzienne zajęcie z pełną pasją. Okazało się, że fotografia może być bardzo interesująca, a ja mam co do tego talent i warto się rozwijać w tym kierunku.