You are currently viewing Zdecydowałem się na kupno hokerów do restauracji

Zdecydowałem się na kupno hokerów do restauracji

  • Post author:
  • Post category:Zakupy

Knajpę otworzyłem rok temu. Zawsze marzyłem o własnej restauracji z barem, gdzie goście mogli usiąść i napić się jakiegoś dobrego drinka. Koncesję uzyskałem bez problemu i mogłem spokojnie prowadzić swój interes. Szło mi od samego początku świetnie.

Restauracja z drewnianymi hokerami

hokery drewnianePrzy barze zawsze było sporo osób i postanowiłem wymienić siedzenia. Zasugerował mi to jeden ze stałych klientów, ponieważ uznał, że przydałoby się coś wygodniejszego. W ofercie jednego z przedsiębiorców znalazłem tanie hokery drewniane, które wyglądały na bardzo wygodne. Poczytałem opinie na temat tych hokerów w internecie i zdecydowałem się na ich zakup. Zamówiłem hokery drewniane w ilości ośmiu sztuk. Wziąłem o dwa więcej, ponieważ różnie to bywa a wolałem mieć zapas. Kiedy dotarły do mnie hokery to od razu wymieniłem wszystkie siedzenia przy barze. Kiedy usiadłem na drewnianym hokerze to sam stwierdziłem, że był on szalenie wygodny. Mógłbym siedzieć tak cały dzień. Kiedy zaczęli schodzić się pierwsi klienci to od razu zauważyli różnicę i pochwalili tę zmianę. Klient, który był stałym bywalcem i zasugerował mi taką zmianę ucieszył się na widok nowych hokerów i przyznał, że będzie do mnie regularnie zaglądał. Znałem właściwie wszystkich swoich klientów, ponieważ zawsze pojawiały się te same osoby. Wszyscy byli dla mnie bardzo ważni i słuchałem ich sugestii. Zmiana siedzeń przy barze zdecydowanie się opłaciła z czego byłem zadowolony. A wszystko dzięki sugestii ze strony tego klienta.

Restauracja, którą prowadziłem już dość długo stała się znana w całym mieście. Ludzie cenili mnie za atmosferę i dobre jedzenie oraz drinki. Zatrudniłem nawet barmana, który oferował wymyślne koktajle i to przyciągnęło jeszcze więcej osób do mojej restauracji.