You are currently viewing Zdrowy styl życia i woda ze studni

Zdrowy styl życia i woda ze studni

  • Post author:
  • Post category:Technologie

Zastanawiam się nad zdrowym stylem życia i chciałabym wcielić mój plan bycia lepszym człowiekiem w życie. Postanowiłam, że będę zdrowiej się odżywiać i oszczędzać energię. Zainstalowaliśmy w domu pompy ciepła, aby nie wykorzystywać zbyt wiele energii elektrycznej.

Studnie głębinowe – zdrowa woda

studnie głębinoweTo był dla mnie również duży plus materialny, bo wiadomo, zaoszczędzić przy tym trochę można. Moja siostra zastanawia się, czy studnie głębinowe to wygodne rozwiązanie, i jak długo trwa nabieranie wody. Tak, może to trochę staromodnie brzmi, ale studnie to na prawdę ciekawa sprawa. Moja mama sama ma studnie, i jest zadowolona. Uważa, że do wody z kranu dodaje się zbyt dużo chloru. Problem mają ludzie którzy mają na chlor uczulenie. Wtedy nie mają wyjścia i muszą sobie pobierać wodę z własnych źródełek. Zaplanowałam sobie również, że będę zdrowo się odżywiać, i wyjadę na Śląsk, do mamy. Mama ma dużą działkę i mogłabym tam posadzić warzywa i owoce. Nic tak nie podnosi na nogi jak świadomość tego, że mogę sobie sama coś wyhodować. Nie wiem czy coś mi z tego wszystkiego wyrośnie, bo nigdy nie próbowałam sadzić kwiatków i tak dalej, jednak jesteśmy dobrej myśli. Kupiłam już nasionka ogórków, pomidorów i groszku. Nie mogę się doczekać aż coś mi wzejdzie i będę mogła podzielić się z rodziną moimi własnymi zbiorami. Oprócz zdrowego odżywiania, postawiłam na sport.

 

Codziennie biegam, cały Śląsk mnie widzi, co najmniej pół godziny. To niesamowicie dotlenia mózg i daje tak zwanego kopa, do dalszej pracy. Przy okazji poprawiła mi się figura, która od wiecznego siedzenia nabrała kształtów.

Więcej na temat studni głębinowych na http://studniepolskie.pl/odwierty