You are currently viewing Znakomite zwieńczenia podłogowe

Znakomite zwieńczenia podłogowe

Niezwykle ważne dla uzyskania spójnej aranżacji wnętrz jest dopasowanie detali, które pozornie wydaja się mniej ważne ale jednak spełniają bardzo ważną rolę. Chodzi między innymi o listwy przypodłogowe, których rozmiarami możemy chociażby optycznie zwiększać lub zmniejszać wysokość pomieszczenia. 

Odporna listwa przypodłogowa znanej marki

listwy mardomPodczas remontu lub prowadzenia prac wykończeniowych w określonym lokalu niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie wszystkich elementów kompozycji aranżacyjnej. W przypadku listew przypodłogowych mamy do wyboru ogromną liczbę produktów oferowanych przez wielu producentów. Warto jednak zwrócić uwagę na przypodłogowe listwy Mardom odznaczające się bardzo wysoką estetyką wykonania i odpornością. Producent ten oferuje bardzo szeroką gamę wzornictwa co umożliwia idealne dopasowanie do wymogów projektu i gustu inwestora. Listwy przypodłogowe sztywne Mardom wykonywane są z polistyrenu utwardzonego, tworzywa odpornego na wilgoć, wodę i zaplamienia. Jest to materiał nietoksyczny i niepalny co jest ogromnie ważne z punktu bezpieczeństwa użytkowania. W ofercie znajdziemy listwy przypodłogowe elastyczne dające się dopasować do łuków i krzywizn. Oznaczane są one przez producenta literą F. W przypadku tego rodzaju listew surowcem do ich produkcji jest elastyczna piana poliuretanowa o podwyższonej gęstości. Listwy te są również odporne na czynniki wymienione powyżej co czyni z nich bardzo uniwersalny produkt umożliwiający montaż również w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

Listwy oferowane przez Mardom dostarczane są w wersjach lakierowanych lub lub przeznaczonych do pomalowania na dowolny kolor większością dostępnych na rynku farb. Większość modeli posiada kanały do przeprowadzenia i gustownego ukrycia wiązek okablowania.